www.mDovolena.cz     >    

Zanzibar - Dovolená v Zanzibaru 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar dle termínu

Bluebay Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Kiwengwa, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bluebay Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 23. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kichanga Lodge
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 23. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kichanga Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sea Cliff Resort & Spa *****
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 23. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea Cliff Resort & Spa *****. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doubletree By Hilton Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 24. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Resort Nungwi. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fruit And Spice Wellness Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fruit And Spice Wellness Resort Zanzibar. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kichanga Lodge
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kichanga Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sea Cliff Resort & Spa *****
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea Cliff Resort & Spa *****. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Mapenzi Beach Club
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 25. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Kiwengwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Mapenzi Beach Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 25. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Pingwe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Kichanga Lodge
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 25. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kichanga Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meliá Zanzibar
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 25. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Kiwengwa, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tulia Zanzibar Unique Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 25. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tulia Zanzibar Unique Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kichanga Lodge
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 26. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kichanga Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sea Cliff Resort & Spa *****
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 26. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea Cliff Resort & Spa *****. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bluebay Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 27. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Azao Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 28. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Pingwe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azao Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Mapenzi Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 28. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Kiwengwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Mapenzi Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fruit And Spice Wellness Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 28. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fruit And Spice Wellness Resort Zanzibar. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fruit And Spice Wellness Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 28. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fruit And Spice Wellness Resort Zanzibar. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 748 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.