www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Zanzibaru 2020 - Zanzibar 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Zanzibar 2020

Neptune Pwani Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 1. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Pwani Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 1. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 1. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Ocean Paradise Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Pwani Mchangani, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ocean Paradise Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Palumbo Reef Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 3. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palumbo Reef Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 4. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Pingwe, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 4. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
My Blue Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 5. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení My Blue Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Palumbo Reef Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 5. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palumbo Reef Resort. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Riu Palace Zanzibar
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 5. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 5. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doubletree Resort By Hilton
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 8. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree Resort By Hilton Nungwi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 8. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Pingwe, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
My Blue
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 8. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení My Blue. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Amaan Beach Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 10. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amaan Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 10. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Pingwe, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Azao Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 11. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Pingwe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azao Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Palumbo Reef Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 11. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palumbo Reef Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Paradise Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 11. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Samaki Lodge
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 11. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Samaki Lodge. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 699 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.