www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Zanzibaru 2020 - Zanzibar 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Zanzibar 2020

Amaan Beach Bungalows
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - středa 30. září 2020 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amaan Beach Bungalows. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Azao Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - sobota 3. říjen 2020 do destinace Pingwe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azao Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Bluebay Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - středa 30. září 2020 do destinace Kiwengwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Bluebay Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - středa 30. září 2020 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Bluebay Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - sobota 3. říjen 2020 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Bluebay Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - sobota 3. říjen 2020 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Bluebay Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - středa 30. září 2020 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Doubletree By Hilton Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - sobota 3. říjen 2020 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Resort Nungwi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Doubletree Resort By Hilton
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - pátek 2. říjen 2020 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree Resort By Hilton Nungwi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - středa 30. září 2020 do destinace Pingwe, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Langi Langi Beach Bungalows
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - pátek 2. říjen 2020 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Langi Langi Beach Bungalows. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Langi Langi Beach Bungalows
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - středa 30. září 2020 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Langi Langi Beach Bungalows. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Langi Langi Beach Bungalows
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - středa 30. září 2020 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Langi Langi Beach Bungalows. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Langi Langi Beach Bungalows
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - středa 30. září 2020 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Langi Langi Beach Bungalows. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Langi Langi Beach Bungalows
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - pátek 2. říjen 2020 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Langi Langi Beach Bungalows. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Melia Zanzibar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - pátek 2. říjen 2020 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Melia Zanzibar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - středa 30. září 2020 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mermaids Cove Beach Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - středa 30. září 2020 do destinace Uroa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mermaids Cove Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mermaids Cove Beach Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - středa 30. září 2020 do destinace Uroa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mermaids Cove Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mermaids Cove Beach Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 21. září - pátek 2. říjen 2020 do destinace Uroa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mermaids Cove Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 7925 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.