www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Zanzibaru - Zanzibar 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Zanzibar 2019 a Last Minute

Ocean Paradise Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 22. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Pwani Mchangani, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ocean Paradise Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doubletree Resort By Hilton
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree Resort By Hilton Nungwi. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 23. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 23. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Warere Beach Nungwi
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 23. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Warere Beach Nungwi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Bluebay Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 24. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fruit And Spice Wellness Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 24. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fruit And Spice Wellness Resort Zanzibar. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
My Blue Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 24. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení My Blue Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ocean Paradise
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 24. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Kiwengwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ocean Paradise. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 24. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 37 %.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 25. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 26. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 26. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Pwani Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 26. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Pwani Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Pwani Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 26. květen - úterý 11. červen 2019 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Pwani Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 26. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Smiles Beach Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 27. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Smiles Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 741 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.