www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Zanzibaru 2020 - Zanzibar 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Zanzibar 2020

Langi Langi Beach Bungalows
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 16. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Langi Langi Beach Bungalows. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Meliá Zanzibar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 16. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 17. duben - pátek 1. květen 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 17. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 18. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 21. duben - úterý 5. květen 2020 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 22. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 24. duben - pátek 8. květen 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Langi Langi Beach Bungalows
Pobyt na levné dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 26. duben - pátek 8. květen 2020 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Langi Langi Beach Bungalows. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 30. duben - sobota 9. květen 2020 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 1. květen - neděle 10. květen 2020 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Tanzanite Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 1. květen - neděle 10. květen 2020 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tanzanite Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 1. květen - pátek 15. květen 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Riu Palace Zanzibar
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 2. květen - čtvrtek 14. květen 2020 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Azao Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 3. květen - pátek 15. květen 2020 do destinace Pingwe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azao Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Bluebay Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 3. květen - úterý 12. květen 2020 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Langi Langi Beach Bungalows
Pobyt na levné dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 3. květen - úterý 12. květen 2020 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Langi Langi Beach Bungalows. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 3. květen - úterý 12. květen 2020 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Meliá Zanzibar
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 5. květen - čtvrtek 14. květen 2020 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 36 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
My Blue
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 5. květen - čtvrtek 14. květen 2020 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení My Blue. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 36 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 748 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.