www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Zanzibaru 2020 - Zanzibar 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Zanzibar 2020

Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 19. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Azao Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 23. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Pingwe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azao Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 23. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Palace La Gemma
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 23. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace La Gemma. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Azao Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 24. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Pingwe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azao Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 26. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doubletree By Hilton Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 27. červenec - sobota 8. srpen 2020 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Resort Nungwi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Bluebay Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 28. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 28. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 28. červenec - čtvrtek 13. srpen 2020 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 28. červenec - pátek 7. srpen 2020 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Azao Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 29. červenec - pátek 7. srpen 2020 do destinace Pingwe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azao Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Diamonds Mapenzi Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 30. červenec - čtvrtek 13. srpen 2020 do destinace Kiwengwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Mapenzi Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Mapenzi Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 30. červenec - pátek 7. srpen 2020 do destinace Kiwengwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Mapenzi Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Palace Zanzibar
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 31. červenec - neděle 9. srpen 2020 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Bluebay Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 2. srpen - úterý 11. srpen 2020 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Diamonds Star Of The East
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 2. srpen - úterý 11. srpen 2020 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Star Of The East. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Azao Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 4. srpen - čtvrtek 13. srpen 2020 do destinace Pingwe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azao Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Bluebay Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 4. srpen - čtvrtek 13. srpen 2020 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bluebay Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Doubletree By Hilton Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 4. srpen - neděle 16. srpen 2020 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Resort Nungwi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 748 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.