www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Zanzibaru - Zanzibar 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Zanzibar 2019 a Last Minute

Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 24. únor - sobota 9. březen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 24. únor - neděle 10. březen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 24. únor - úterý 5. březen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Melia Zanzibar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 24. únor - pondělí 4. březen 2019 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Melia Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 24. únor - úterý 5. březen 2019 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sea Cliff Resort & Spa *****
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 24. únor - čtvrtek 7. březen 2019 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea Cliff Resort & Spa *****. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tulia Zanzibar Unique Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 24. únor - čtvrtek 7. březen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tulia Zanzibar Unique Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 25. únor - neděle 10. březen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Hotel Kibanda Lodge
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 25. únor - pátek 8. březen 2019 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kibanda Lodge. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Kibanda Lodge
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 25. únor - neděle 3. březen 2019 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kibanda Lodge. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Doubletree By Hilton Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 26. únor - sobota 9. březen 2019 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Resort Nungwi. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Double Tree By Hilton
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 26. únor - pondělí 4. březen 2019 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Double Tree By Hilton Resort Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Essque Zalu Zanzibar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 26. únor - úterý 12. březen 2019 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Essque Zalu Zanzibar. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 26. únor - sobota 9. březen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 26. únor - úterý 12. březen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Kichanga Lodge
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 26. únor - středa 6. březen 2019 do destinace Pwani Mchangani, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kichanga Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 27. únor - středa 6. březen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 27. únor - pondělí 11. březen 2019 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Doubletree By Hilton
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 28. únor - pátek 8. březen 2019 do destinace Nungwi, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 28. únor - sobota 9. březen 2019 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 738 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.