www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Zanzibaru - Zanzibar 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Zanzibar a Last Minute

Fruit And Spice Wellness Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 26. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fruit And Spice Wellness Resort Zanzibar. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sea Cliff Resort & Spa *****
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 26. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea Cliff Resort & Spa *****. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fruit And Spice Wellness Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fruit And Spice Wellness Resort Zanzibar. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mnarani Beach Cottages
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 27. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mnarani Beach Cottages. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kichanga Lodge
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 28. září - úterý 9. říjen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kichanga Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tanzanite Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 28. září - pátek 12. říjen 2018 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tanzanite Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Pwani Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 30. září - úterý 16. říjen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Pwani Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tanzanite Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 30. září - úterý 9. říjen 2018 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tanzanite Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Royal Zanzibar Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 1. říjen - pondělí 15. říjen 2018 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Zanzibar Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sea Cliff Resort & Spa *****
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 1. říjen - pátek 12. říjen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea Cliff Resort & Spa *****. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Royal Zanzibar Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 2. říjen - sobota 13. říjen 2018 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Royal Zanzibar Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 3. říjen - čtvrtek 11. říjen 2018 do destinace Pingwe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Emerald Dream Of Zanzibar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 4. říjen - neděle 14. říjen 2018 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Emerald Dream Of Zanzibar. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Pwani Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 4. říjen - neděle 14. říjen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Pwani Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Pwani Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 4. říjen - čtvrtek 18. říjen 2018 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Pwani Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Mapenzi Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 5. říjen - úterý 16. říjen 2018 do destinace Kiwengwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Mapenzi Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Myblue Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 6. říjen - pondělí 15. říjen 2018 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Myblue Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Amaan Bungalows Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 7. říjen - čtvrtek 18. říjen 2018 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amaan Bungalows Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Emerald Dream Of Zanzibar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 7. říjen - pátek 19. říjen 2018 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Emerald Dream Of Zanzibar. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Myblue Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 7. říjen - úterý 16. říjen 2018 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Myblue Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 746 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.