www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Zanzibaru - Zanzibar 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Zanzibar a Last Minute

Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 11. prosinec - sobota 22. prosinec 2018 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Melia Zanzibar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 11. prosinec - středa 19. prosinec 2018 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Melia Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kichanga Lodge
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 11. prosinec - sobota 22. prosinec 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kichanga Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sea Cliff Resort & Spa *****
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 11. prosinec - středa 19. prosinec 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea Cliff Resort & Spa *****. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Smiles Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 11. prosinec - středa 19. prosinec 2018 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Smiles Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Amaan Bungalows
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 12. prosinec - středa 19. prosinec 2018 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amaan Bungalows. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 12. prosinec - pondělí 24. prosinec 2018 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Samaki Lodge
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 12. prosinec - sobota 22. prosinec 2018 do destinace Uroa, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Samaki Lodge. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 38 %.
 
Blue Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 13. prosinec - čtvrtek 20. prosinec 2018 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Moja Tuu Luxury Villas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 13. prosinec - čtvrtek 27. prosinec 2018 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Moja Tuu Luxury Villas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 52 %.
 
Tulia Zanzibar Unique Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 13. prosinec - pondělí 24. prosinec 2018 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tulia Zanzibar Unique Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Riu Palace Zanzibar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 14. prosinec - čtvrtek 27. prosinec 2018 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 45 %.
 
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 15. prosinec - pondělí 24. prosinec 2018 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 15. prosinec - sobota 29. prosinec 2018 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Kiwengwa Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 15. prosinec - pondělí 24. prosinec 2018 do destinace Kiwengwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kiwengwa Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Amaan Bungalows
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 16. prosinec - sobota 29. prosinec 2018 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amaan Bungalows. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hideaway Of Nungwi Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 16. prosinec - čtvrtek 27. prosinec 2018 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hideaway Of Nungwi Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mnarani Beach Cottages
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 16. prosinec - čtvrtek 27. prosinec 2018 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mnarani Beach Cottages. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 18. prosinec - neděle 30. prosinec 2018 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Kiwengwa Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu středa 19. prosinec - středa 2. leden 2019 do destinace Kiwengwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kiwengwa Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 734 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.