www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Zanzibaru 2021 - Zanzibar 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Zanzibar 2021

Doubletree By Hilton Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Resort Zanzibar - Nungwi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Doubletree By Hilton Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Resort Zanzibar - Nungwi. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Gold Zanzibar Beach House & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gold Zanzibar Beach House & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Gold Zanzibar Beach House & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - středa 5. květen 2021 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gold Zanzibar Beach House & Spa. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Gold Zanzibar Beach House & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gold Zanzibar Beach House & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Gold Zanzibar Beach House & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gold Zanzibar Beach House & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Gold Zanzibar Beach House & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gold Zanzibar Beach House & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Gold Zanzibar Beach House & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gold Zanzibar Beach House & Spa. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Gold Zanzibar Beach House & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gold Zanzibar Beach House & Spa. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Langi Langi Beach Bungalows
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Langi Langi Beach Bungalows. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Melia Zanzibar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - středa 5. květen 2021 do destinace Kiwengwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Nungwi Dreams By Mantis
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nungwi Dreams By Mantis. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Nungwi Dreams By Mantis
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nungwi Dreams By Mantis. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Nungwi Dreams By Mantis
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nungwi Dreams By Mantis. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Nungwi Dreams By Mantis
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - středa 5. květen 2021 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nungwi Dreams By Mantis. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Paradise Beach Resort (4*)
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - úterý 4. květen 2021 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Beach Resort (4*) - All Inclusive. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Riu Palace Zanzibar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Sultan Sands Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Kiwengwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sultan Sands Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Sultan Sands Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - středa 5. květen 2021 do destinace Kiwengwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sultan Sands Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Sultan Sands Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 23. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Kiwengwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sultan Sands Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 6758 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.