www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Zanzibaru - Zanzibar 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Zanzibar a Last Minute

Mnarani Beach Cottages
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 22. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mnarani Beach Cottages. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Amaan Bungalows Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 23. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amaan Bungalows Beach Resort Nungwi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mnarani Beach Cottages
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 24. červenec - pondělí 6. srpen 2018 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mnarani Beach Cottages. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Pwani Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu úterý 24. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Pwani Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Amaan Bungalows Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 26. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amaan Bungalows Beach Resort Nungwi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Star Of The East
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 26. červenec - čtvrtek 9. srpen 2018 do destinace Nungwi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Star Of The East. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 26. červenec - pondělí 6. srpen 2018 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Pwani Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 26. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Pwani Mchangani, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Pwani Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Palace Zanzibar ( Ex.
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu čtvrtek 26. červenec - pondělí 6. srpen 2018 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Zanzibar ( Ex. Hideway Of Nungwi). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Amaan Bungalows Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 27. červenec - pátek 10. srpen 2018 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amaan Bungalows Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 27. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 27. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Uroa Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pátek 27. červenec - neděle 5. srpen 2018 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uroa Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Meliá Zanzibar
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu sobota 28. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace Kiwengwa, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Zanzibar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 40 %.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 29. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace Pingwe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Palace Zanzibar ( Ex.
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu neděle 29. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace Nungwi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Zanzibar ( Ex. Hideway Of Nungwi). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Amaan Bungalows Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 30. červenec - pátek 10. srpen 2018 do destinace Nungwi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amaan Bungalows Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Karafuu Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 30. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Pingwe, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karafuu Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 30. červenec - sobota 11. srpen 2018 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Zanzibar v termínu pondělí 30. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Uroa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 742 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.