www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Číně - Čína 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Čína 2019 a Last Minute

Peking a Velká čínská zeď
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Čína v termínu středa 8. květen - úterý 14. květen 2019 do destinace Peking, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peking a Velká čínská zeď. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 111 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
PEKING A OKOLÍ
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Čína v termínu úterý 14. květen - úterý 21. květen 2019 do destinace Peking, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení PEKING A OKOLÍ. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 117 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Peking a Velká čínská zeď
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Čína v termínu úterý 24. září - pondělí 30. září 2019 do destinace Peking, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peking a Velká čínská zeď. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 250 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Čína podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.