www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Číně 2020 - Čína 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Čína 2020

Shanghai Hyatt On The Bund Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Čína v termínu úterý 4. únor - pondělí 10. únor 2020 do destinace Šanghaj, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shanghai Hyatt On The Bund Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Sunrise On The Bund
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Čína v termínu úterý 4. únor - pondělí 10. únor 2020 do destinace Šanghaj, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunrise On The Bund. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Dongfang Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Čína v termínu středa 5. únor - středa 12. únor 2020 do destinace Peking, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Dongfang Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Howard Johnson Paragon
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Čína v termínu středa 5. únor - středa 12. únor 2020 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Howard Johnson Paragon Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Penta Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Čína v termínu středa 5. únor - středa 12. únor 2020 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Penta Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Sunrise On The Bund
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Čína. Zájezd v termínu středa 11. únor - středa 17. únor do destinace Shanghai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sunrise On The Bund. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Shanghai Golden Tulip Bund New
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Čína. Zájezd v termínu středa 11. únor - středa 17. únor do destinace Shanghai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shanghai Golden Tulip Bund New Asia Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Shanghai Golden Tulip Bund New
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Čína v termínu úterý 11. únor - pondělí 17. únor 2020 do destinace Šanghaj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shanghai Golden Tulip Bund New Asia Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Shanghai Hyatt On The Bund Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Čína v termínu úterý 11. únor - pondělí 17. únor 2020 do destinace Šanghaj, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shanghai Hyatt On The Bund Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Sunrise On The Bund
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Čína v termínu úterý 11. únor - pondělí 17. únor 2020 do destinace Šanghaj, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunrise On The Bund. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Dongfang Hotel
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Čína. Zájezd v termínu úterý 12. únor - pondělí 19. únor do destinace Peking, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Dongfang Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Beijing Dongfang Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Čína v termínu středa 12. únor - středa 19. únor 2020 do destinace Peking, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Dongfang Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Howard Johnson Paragon
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Čína v termínu středa 12. únor - středa 19. únor 2020 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Howard Johnson Paragon Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Penta Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Čína. Zájezd v termínu středa 12. únor - středa 19. únor do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Penta Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Beijing Penta Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Čína v termínu středa 12. únor - středa 19. únor 2020 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Penta Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hyatt On The Bund Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Čína. Zájezd v termínu středa 18. únor - středa 24. únor do destinace Shanghai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hyatt On The Bund Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Shanghai Golden Tulip Bund New
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Čína v termínu úterý 18. únor - pondělí 24. únor 2020 do destinace Šanghaj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shanghai Golden Tulip Bund New Asia Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Shanghai Hyatt On The Bund Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Čína v termínu úterý 18. únor - pondělí 24. únor 2020 do destinace Šanghaj, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shanghai Hyatt On The Bund Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Sunrise On The Bund
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Čína v termínu úterý 18. únor - pondělí 24. únor 2020 do destinace Šanghaj, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunrise On The Bund. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Dongfang Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Čína v termínu středa 19. únor - středa 26. únor 2020 do destinace Peking, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Dongfang Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 63 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Čína podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.