www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Číně - Čína 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Čína 2019 a Last Minute

Beijing Penta Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Čína v termínu středa 10. duben - středa 17. duben 2019 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Penta Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
PEKING A OKOLÍ
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Čína v termínu pátek 12. duben - pátek 19. duben 2019 do destinace Peking, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení PEKING A OKOLÍ. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Beijing Dongfang Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Čína v termínu středa 17. duben - středa 24. duben 2019 do destinace Peking, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Dongfang Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Howard Johnson Paragon
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Čína v termínu středa 17. duben - středa 24. duben 2019 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Howard Johnson Paragon Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Penta Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Čína v termínu středa 17. duben - středa 24. duben 2019 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Penta Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Dongfang Hotel
Pobyt na dovolené v zemi Čína. Zájezd v termínu středa 24. duben - středa 1. květen do destinace Peking, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Dongfang Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Beijing Dongfang Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Čína v termínu středa 24. duben - středa 1. květen 2019 do destinace Peking, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Dongfang Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Howard Johnson Paragon
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Čína v termínu středa 24. duben - středa 1. květen 2019 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Howard Johnson Paragon Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Penta Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Čína v termínu středa 24. duben - středa 1. květen 2019 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Penta Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Dongfang Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Čína v termínu středa 1. květen - středa 8. květen 2019 do destinace Peking, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Dongfang Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 40 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Howard Johnson Paragon
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Čína v termínu středa 1. květen - středa 8. květen 2019 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Howard Johnson Paragon Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 40 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Penta Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Čína v termínu středa 1. květen - středa 8. květen 2019 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Penta Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 40 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Penta Hotel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Čína. Zájezd v termínu středa 1. květen - středa 8. květen do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Penta Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Beijing Dongfang Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Čína v termínu středa 8. květen - středa 15. květen 2019 do destinace Peking, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Dongfang Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Howard Johnson Paragon
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Čína v termínu středa 8. květen - středa 15. květen 2019 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Howard Johnson Paragon Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Penta Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Čína v termínu středa 8. květen - středa 15. květen 2019 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Penta Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Peking a Velká čínská zeď
Pobyt na levné dovolené ve státě Čína v termínu středa 8. květen - úterý 14. květen 2019 do destinace Peking, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peking a Velká čínská zeď. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
PEKING A OKOLÍ
Pobyt na levné dovolené ve státě Čína v termínu úterý 14. květen - úterý 21. květen 2019 do destinace Peking, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení PEKING A OKOLÍ. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Beijing Dongfang Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Čína v termínu středa 15. květen - středa 22. květen 2019 do destinace Peking, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Dongfang Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Beijing Howard Johnson Paragon
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Čína v termínu středa 15. květen - středa 22. květen 2019 do destinace Peking, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beijing Howard Johnson Paragon Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 89 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Čína podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.