www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Kostarice - Kostarika 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kostarika 2019 a Last Minute

Dreams Las Mareas Costa Rica
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kostarika v termínu sobota 6. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Guanacaste, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dreams Las Mareas Costa Rica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Secrets Papagayo Costa Rica
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kostarika v termínu neděle 7. duben - pátek 12. duben 2019 do destinace Guanacaste, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Secrets Papagayo Costa Rica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dreams Las Mareas Costa Rica
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kostarika v termínu neděle 14. duben - neděle 21. duben 2019 do destinace Guanacaste, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dreams Las Mareas Costa Rica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Barceló Tambor
Pobyt na levné dovolené ve státě Kostarika v termínu úterý 16. duben - úterý 23. duben 2019 do destinace Guanacaste, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Tambor. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Barceló San José
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kostarika v termínu pátek 19. duben - pátek 26. duben 2019 do destinace Guanacaste, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló San José. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Punta Leona Hotel & Club
Pobyt na levné dovolené ve státě Kostarika v termínu neděle 21. duben - pondělí 29. duben 2019 do destinace Guanacaste, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Punta Leona Hotel & Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Barcelo Langosta Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kostarika v termínu úterý 23. duben - úterý 30. duben 2019 do destinace Guanacaste, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barcelo Langosta Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Dreams Las Mareas Costa Rica
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kostarika v termínu čtvrtek 2. květen - úterý 7. květen 2019 do destinace Guanacaste, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dreams Las Mareas Costa Rica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Wyndham Garden San Jose Escazu
Pobyt na levné dovolené ve státě Kostarika v termínu sobota 4. květen - sobota 18. květen 2019 do destinace Guanacaste, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wyndham Garden San Jose Escazu. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Barceló San José
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kostarika v termínu středa 8. květen - čtvrtek 16. květen 2019 do destinace Guanacaste, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló San José. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Dreams Las Mareas Costa Rica
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kostarika v termínu středa 8. květen - čtvrtek 16. květen 2019 do destinace Guanacaste, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dreams Las Mareas Costa Rica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Occidental Tamarindo
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kostarika v termínu pátek 10. květen - středa 15. květen 2019 do destinace Guanacaste, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Tamarindo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Wyndham Garden San Jose Escazu
Pobyt na levné dovolené ve státě Kostarika v termínu sobota 11. květen - sobota 18. květen 2019 do destinace Guanacaste, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wyndham Garden San Jose Escazu. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Barceló Tambor
Pobyt na levné dovolené ve státě Kostarika v termínu středa 15. květen - středa 22. květen 2019 do destinace Guanacaste, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Tambor. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dreams Las Mareas Costa Rica
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kostarika v termínu středa 15. květen - středa 22. květen 2019 do destinace Guanacaste, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dreams Las Mareas Costa Rica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Secrets Papagayo Costa Rica
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kostarika v termínu pátek 17. květen - pátek 24. květen 2019 do destinace Guanacaste, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Secrets Papagayo Costa Rica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Wyndham Garden San José Escazú
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kostarika v termínu pátek 17. květen - pátek 24. květen 2019 do destinace Guanacaste, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wyndham Garden San José Escazú. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Occidental Tamarindo
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kostarika v termínu středa 22. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Guanacaste, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Tamarindo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 61 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Occidental Tamarindo
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kostarika v termínu čtvrtek 23. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Guanacaste, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Tamarindo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 62 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Barceló Tambor
Pobyt na levné dovolené ve státě Kostarika v termínu pátek 24. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Guanacaste, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Tambor. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 63 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 127 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kostarika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.