www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Chorvatsku - Chorvatsko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Chorvatsko a Last Minute

Punta Vodice Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Vodice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Punta Vodice Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Advent v Zagrebu aneb
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Záhřeb, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Advent v Zagrebu aneb Vánoční Balkán. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací, adventní.
 
Apartments Ivan
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad 2018 do destinace Orebič, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Ivan. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartments Marta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad 2018 do destinace Krk, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Marta. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hotel Palazzo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Poreč, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Palazzo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Kornati, Biograd Na Moru
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 23. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Biograd Na Moru, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kornati, Biograd Na Moru. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Medora Auri Family Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad 2018 do destinace Podgora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Medora Auri Family Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Medora Auri Family Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 23. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Podgora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Medora Auri Family Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartments Danijela
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Trogir, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Danijela. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Biokovo
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 24. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Biokovo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Ccc042
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Záhřeb, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ccc042. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ccc044
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Záhřeb, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ccc044. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cdh558
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Hvar, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cdh558. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cdh567
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Hvar, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cdh567. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cdm745
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Omiš, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cdm745. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ckl164
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Lošinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ckl164. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Diocletian & Jupiter - Split
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Split, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diocletian & Jupiter - Split. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Bellevue
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Plitvická jezera, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bellevue. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Kornati, Biograd Na Moru
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 24. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Biograd Na Moru, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kornati, Biograd Na Moru. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Punta & Depandance Villa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 24. listopad - úterý 4. prosinec 2018 do destinace Vodice, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Punta & Depandance Villa Arausa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 5698 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.