www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Chorvatsku - Chorvatsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Chorvatsko 2019 a Last Minute

Apartments Nikica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 23. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Primošten, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Nikica. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Cdr409
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 23. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Jižní Dalmácie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cdr409. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cdz845
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 23. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Novigrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cdz845. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cir131
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 23. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Pula, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cir131. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Bellevue
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 23. březen - pondělí 25. březen 2019 do destinace Plitvická jezera, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bellevue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Bellevue
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 23. březen - úterý 26. březen 2019 do destinace Plitvická jezera, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bellevue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lika House Bornstein
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 23. březen - pátek 29. březen 2019 do destinace Plitvická jezera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lika House Bornstein. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Malin Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 23. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace Krk, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malin Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Aminess Laguna Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 24. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Novigrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aminess Laguna Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány 1321-138
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 24. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Rab, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány 1321-138. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartmány 1321-69
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 24. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Rab, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány 1321-69. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartmány 1349-43
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 24. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Lošinj, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány 1349-43. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Hotel Punta - Vodice
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 24. březen - středa 27. březen 2019 do destinace Vodice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Punta - Vodice. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Robinzonáda Lovorka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 24. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Pelješac, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Robinzonáda Lovorka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Velaris Resort - Amor
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 24. březen - čtvrtek 4. duben 2019 do destinace Brač, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velaris Resort - Amor. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Nikolina
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 25. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace Pelješac, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Nikolina. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Nautica
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 25. březen - pondělí 8. duben 2019 do destinace Novigrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nautica. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Narcis
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu úterý 26. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace Rabac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Narcis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Maslinica Hotels & Resorts –
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu úterý 26. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Rabac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maslinica Hotels & Resorts – Narcis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Meteor
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu úterý 26. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Makarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meteor. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 5796 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.