www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Chorvatsku 2020 - Chorvatsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Chorvatsko 2020

Dubrovnik - Zagreb
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 11. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Záhřeb, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dubrovnik - Zagreb. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lero - Dubrovnik
Pobyt na levné dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 11. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Dubrovník, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lero - Dubrovnik. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Valamar Diamant
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 19. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Poreč, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Valamar Diamant. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 61 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Falkensteiner Premium Camping
Pobyt na levné dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 25. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Zadar, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Falkensteiner Premium Camping Zadar. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Park Plaza Belvedere Medulin
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 26. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Pula, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Plaza Belvedere Medulin. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 68 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Nautica
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 27. leden - úterý 11. únor 2020 do destinace Novigrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nautica. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 69 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Elita / Frankovic
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu čtvrtek 30. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Rovinj, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elita / Frankovic. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 72 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Nautica
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 31. leden - sobota 8. únor 2020 do destinace Novigrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nautica. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 73 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Falkensteiner Club Funimation
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 1. únor - úterý 4. únor 2020 do destinace Zadar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Falkensteiner Club Funimation Borik. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 74 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Olympia
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 1. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace Vodice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Olympia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 74 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Wellness Hotel Aurora
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 1. únor - úterý 11. únor 2020 do destinace Lošinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Aurora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 74 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Park Plaza Belvedere Medulin
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 2. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace Pula, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Plaza Belvedere Medulin. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 75 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Nautica
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 3. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Novigrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nautica. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 76 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Nautica
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 3. únor - středa 5. únor 2020 do destinace Novigrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nautica. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 76 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Falkensteiner Club Funimation
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 7. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Zadar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Falkensteiner Club Funimation Borik. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 80 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Aminess Maestral Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 8. únor - čtvrtek 20. únor 2020 do destinace Novigrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aminess Maestral Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Wellness Hotel Aurora
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu středa 12. únor - pátek 14. únor 2020 do destinace Lošinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Aurora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 85 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Kornati
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 15. únor - úterý 18. únor 2020 do destinace Biograd Na Moru, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kornati. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 88 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Aminess Maestral Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 16. únor - středa 26. únor 2020 do destinace Novigrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aminess Maestral Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 89 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Nautica
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu středa 19. únor - pátek 21. únor 2020 do destinace Novigrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nautica. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 92 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 5726 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.