www.mDovolena.cz     >    

Chorvatsko - Dovolená v Chorvatsku 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko dle termínu

Horizont
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 22. duben - pátek 27. duben 2018 do destinace Baška Voda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Horizont. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Hotel Faraon, Trpanj
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 22. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Pelješac, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Faraon, Trpanj. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Hotel Kornati, Biograd Na
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 22. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Biograd Na Moru, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Kornati, Biograd Na Moru. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Hotel Marina, Crikvenica
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 22. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Crikvenica, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Marina, Crikvenica. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Pinija
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 22. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Petrčane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pinija. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Wellness & Spa Hotel Pagus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Chorvatsko. Zájezd v termínu neděle 22. duben - čtvrtek 24. duben do destinace Severní Dalmácie, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness & Spa Hotel Pagus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Apartments Marina
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Rabac, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Marina. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartments Sosic
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Rovinj, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Sosic. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartments Željko
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Krk, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Željko. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Alba
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Zadar, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alba. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Hotel Riviera, Crikvenica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 23. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Crikvenica, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Riviera, Crikvenica. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Rixos Libertas Dubrovnik
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Chorvatsko. Zájezd v termínu pondělí 23. duben - úterý 25. duben do destinace Jižní Dalmácie, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rixos Libertas Dubrovnik. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Vis
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 23. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Dubrovník, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vis. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kornati Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 23. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Biograd Na Moru, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kornati Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Pinija
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 23. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Petrčane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pinija. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Maslinica Hotels & Resorts
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Rabac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maslinica Hotels & Resorts - Mimosa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Prázdninový Areál Centinera
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu úterý 24. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Pula, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prázdninový Areál Centinera. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Villa Jerkan
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu úterý 24. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Trogir, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Jerkan. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Apartmán Apartmány Croatia,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu středa 25. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Severní Dalmácie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Apartmány Croatia, Sv. Filip I Jakov. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmán Apartmány Sol
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu středa 25. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Umag, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Apartmány Sol Katoro, Umag. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 5787 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.