www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Chorvatsku - Chorvatsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Chorvatsko 2019 a Last Minute

Apartmány Danex Stella Maris
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Umag, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Danex Stella Maris (4*). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartmány Lopari
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Lošinj, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Lopari. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Mario
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Vodice, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Mario. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bungalovy Baško Polje
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Makarská riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bungalovy Baško Polje. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Crikvenica - Apartmány Sanja
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Crikvenica, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crikvenica - Apartmány Sanja. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Croatia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Baška Voda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Croatia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Depandance Hotelu Alem
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Střední Dalmácie, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Hotelu Alem. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Depandance Maslinik
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - čtvrtek 25. červenec 2019 do destinace Tučepi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Maslinik. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Depandance Villa Arausa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - čtvrtek 25. červenec 2019 do destinace Vodice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Villa Arausa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dovolená Za Pár Kaček
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Makarska, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dovolená Za Pár Kaček. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 51 %.
 
Holiday Village „Jezera –
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Murter, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Village „Jezera – Lovišća“***. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Adriatic Plava Laguna
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Umag, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Adriatic Plava Laguna Guest House. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel As
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - středa 24. červenec 2019 do destinace Záhřeb, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel As. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Biokovka***
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Biokovka***. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Kornati
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Biograd Na Moru, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kornati. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hotel Marina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Crikvenica, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marina. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Sirena
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Podgora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sirena. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Hotel Valamar Club Dubrovnik
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - středa 24. červenec 2019 do destinace Dubrovník, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Valamar Club Dubrovnik. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
In
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 19. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Biograd Na Moru, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení In. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 5696 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.