www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Jamajce - Jamajka 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jamajka a Last Minute

Hotel Sandals Royal Caribbean
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu úterý 12. prosinec - sobota 19. prosinec do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sandals Royal Caribbean Resort & Private Isl. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
El Greco Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 15. prosinec - středa 26. prosinec 2018 do destinace Montego Bay, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Greco Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Sandals Montego Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu sobota 15. prosinec - středa 23. prosinec do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sandals Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Sandals Negril
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu sobota 15. prosinec - středa 22. prosinec do destinace Negril, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sandals Negril. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Iberostar Grand Hotel Rose Hall
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 15. prosinec - sobota 22. prosinec 2018 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Grand Hotel Rose Hall. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sandals Ochi Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 15. prosinec - neděle 23. prosinec 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandals Ochi Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Sandals Montego Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu sobota 16. prosinec - neděle 23. prosinec do destinace Montego Bay, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sandals Montego Bay. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Sandals Royal Plantation
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu sobota 16. prosinec - neděle 23. prosinec do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sandals Royal Plantation. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Beaches Negril Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu sobota 18. prosinec - neděle 26. prosinec do destinace Negril, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Beaches Negril Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Sandals Royal Carribean
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu sobota 19. prosinec - neděle 26. prosinec do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sandals Royal Carribean. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Sandals Inn
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu sobota 22. prosinec - neděle 30. prosinec do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sandals Inn. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - .
 
Grand Bahia Principe Jamaica
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 26. prosinec - čtvrtek 3. leden 2019 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Jamaica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hyatt Ziva Rose Hall
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 26. prosinec - čtvrtek 3. leden 2019 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hyatt Ziva Rose Hall. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandals Ochi Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 26. prosinec - čtvrtek 3. leden 2019 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandals Ochi Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Sandals Royal Plantation
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 26. prosinec - čtvrtek 3. leden 2019 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandals Royal Plantation. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandals Ochi Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 29. prosinec - neděle 6. leden 2019 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandals Ochi Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Sunscape Splash Montego Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 29. prosinec - sobota 12. leden 2019 do destinace Montego Bay, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunscape Splash Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sandals Inn
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu neděle 30. prosinec - čtvrtek 10. leden 2019 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandals Inn. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sandals Ochi Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 2. leden - čtvrtek 10. leden 2019 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandals Ochi Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Sunscape Splash Montego Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 2. leden - středa 9. leden 2019 do destinace Montego Bay, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunscape Splash Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 502 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jamajka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.