www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Jamajce - Jamajka 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jamajka 2019 a Last Minute

Royalton White Sands
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu úterý 21. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Montego Bay, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royalton White Sands. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sunscape Splash Montego Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Montego Bay, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunscape Splash Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Melia Braco Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu čtvrtek 23. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Ocho Rios, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Braco Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Ocho Rios
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu čtvrtek 23. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Ocho Rios, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Ocho Rios. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Hyatt Ziva Rose Hall
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu čtvrtek 25. květen - pátek 1. červen do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hyatt Ziva Rose Hall. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Iberostar Rose Hall Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu čtvrtek 25. květen - pátek 1. červen do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Iberostar Rose Hall Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Samsara Cliff Resort
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu čtvrtek 25. květen - pátek 1. červen do destinace Negril, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Samsara Cliff Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Melia Braco Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 25. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Ocho Rios, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Braco Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Royalton White Sands
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 25. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Montego Bay, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royalton White Sands. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Secrets Wild Orchid
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 25. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Secrets Wild Orchid. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Riu Ocho Rios
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu pondělí 27. květen - úterý 11. červen 2019 do destinace Ocho Rios, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Ocho Rios. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Royalton Blue Waters
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu pondělí 27. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Montego Bay, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royalton Blue Waters. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Beaches Ocho Rios Resort And
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu úterý 28. květen - úterý 11. červen 2019 do destinace Ocho Rios, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beaches Ocho Rios Resort And Golf Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Melia Braco Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu úterý 28. květen - středa 12. červen 2019 do destinace Ocho Rios, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Braco Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Couples Negril
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 29. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Negril, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Couples Negril. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Charela Inn
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 29. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Negril, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charela Inn. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Beaches Negril Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu čtvrtek 30. květen - pondělí 10. červen 2019 do destinace Negril, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beaches Negril Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Beaches Ocho Rios Resort And
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu čtvrtek 30. květen - neděle 9. červen 2019 do destinace Ocho Rios, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beaches Ocho Rios Resort And Golf Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotelový komplex Round Hill
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu čtvrtek 31. květen - neděle 8. červen do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový komplex Round Hill. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Apartmány Hedonism II
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu čtvrtek 1. červen - neděle 8. červen do destinace Negril, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Hedonism II. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 

Zobrazeno 1-20 z 507 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jamajka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.