www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Jamajce - Jamajka 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jamajka a Last Minute

El Greco Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu pondělí 23. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Montego Bay, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Greco Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Bahia Principe Jamaica
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 25. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Jamaica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hyatt Ziva Rose Hall
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 25. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hyatt Ziva Rose Hall. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Montego Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 25. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Sandals Royal Plantation
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 25. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandals Royal Plantation. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Zoëtry Montego Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 25. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zoëtry Montego Bay. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sunscape Splash Montego Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu čtvrtek 26. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Montego Bay, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunscape Splash Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
El Greco Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu pátek 27. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Montego Bay, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Greco Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Couples Tower Isle
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 28. červenec - pondělí 6. srpen 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Couples Tower Isle. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Merrils Beach Resort Iii
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 28. červenec - neděle 5. srpen 2018 do destinace Negril, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Merrils Beach Resort Iii. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandals Ochi Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 28. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandals Ochi Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Cliff Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 28. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Negril, v 5.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Cliff Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
The Cliff Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 28. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Negril, v 5.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Cliff Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Sunscape Splash Montego Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu neděle 29. červenec - čtvrtek 9. srpen 2018 do destinace Montego Bay, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunscape Splash Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
El Greco Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu úterý 31. červenec - sobota 11. srpen 2018 do destinace Montego Bay, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Greco Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sunscape Splash Montego Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu úterý 31. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace Montego Bay, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunscape Splash Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Couples Tower Isle
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 1. srpen - pátek 10. srpen 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Couples Tower Isle. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Couples Tower Isle
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 1. srpen - sobota 11. srpen 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Couples Tower Isle. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Charela Inn
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 1. srpen - čtvrtek 9. srpen 2018 do destinace Negril, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charela Inn. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 38 %.
 
Riu Montego Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 1. srpen - čtvrtek 9. srpen 2018 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 449 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jamajka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.