www.mDovolena.cz     >    

Jamajka - Dovolená na Jamajce 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jamajka dle termínu

Hotel Iberostar Rose Hall Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu středa 25. duben - čtvrtek 2. květen do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Iberostar Rose Hall Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Legends Beach Resort
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu středa 25. duben - čtvrtek 2. květen do destinace Negril, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Legends Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Iberostar Rose Hall Suites
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 25. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Rose Hall Suites. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Secrets St. James Montego Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 25. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Secrets St. James Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Shields Negril Villas
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 25. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Negril, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shields Negril Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
El Greco Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu pátek 27. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Montego Bay, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Greco Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Charela Inn
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu pátek 28. duben - úterý 5. květen do destinace Negril, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Charela Inn. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Sandals Negril
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu pátek 28. duben - úterý 5. květen do destinace Negril, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sandals Negril. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Shields Negril Villas
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu pátek 28. duben - úterý 5. květen do destinace Negril, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shields Negril Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Couples Tower Isle
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 2. květen - středa 16. květen 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Couples Tower Isle. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Royalton Negril
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 2. květen - čtvrtek 10. květen 2018 do destinace Negril, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royalton Negril. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 36 %.
 
Beaches - Ocho Rios
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 5. květen - sobota 12. květen 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beaches - Ocho Rios. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Couples Sans Souci
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 5. květen - sobota 12. květen 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Couples Sans Souci. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Rose Hall Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 5. květen - sobota 19. květen 2018 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Rose Hall Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Sandals South Coast
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 5. květen - sobota 19. květen 2018 do destinace Negril, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandals South Coast. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Secrets Wild Orchid Montego Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 5. květen - sobota 19. květen 2018 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Secrets Wild Orchid Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Sunscape Splash Montego Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu neděle 6. květen - čtvrtek 17. květen 2018 do destinace Montego Bay, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunscape Splash Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Iberostar Rose Hall Beach
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Jamajka. Zájezd v termínu neděle 7. květen - čtvrtek 15. květen do destinace Montego Bay, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Iberostar Rose Hall Beach. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Couples Tower Isle
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 9. květen - středa 16. květen 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Couples Tower Isle. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Legends Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 9. květen - středa 23. květen 2018 do destinace Negril, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legends Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 472 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jamajka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.