www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Jamajce - Jamajka 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jamajka a Last Minute

Secrets St. James Montego Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 29. září - sobota 13. říjen 2018 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Secrets St. James Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Secrets St. James Montego Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Montego Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Secrets St. James Montego Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Charela Inn
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 3. říjen - středa 10. říjen 2018 do destinace Negril, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charela Inn. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Sandals Ochi Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 3. říjen - čtvrtek 11. říjen 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandals Ochi Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sunset At The Palms Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 3. říjen - pátek 12. říjen 2018 do destinace Negril, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunset At The Palms Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Cliff Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 3. říjen - pátek 12. říjen 2018 do destinace Negril, v 5.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Cliff Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Bahia Principe Jamaica
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 6. říjen - neděle 14. říjen 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Jamaica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Samsara Cliff Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 6. říjen - pondělí 15. říjen 2018 do destinace Negril, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Samsara Cliff Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sandals Negril Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 6. říjen - sobota 20. říjen 2018 do destinace Negril, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandals Negril Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Shields Negril Villas
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 10. říjen - čtvrtek 18. říjen 2018 do destinace Negril, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shields Negril Villas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Cliff Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 10. říjen - středa 24. říjen 2018 do destinace Negril, v 5.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Cliff Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Fun Holiday Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 13. říjen - neděle 21. říjen 2018 do destinace Negril, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fun Holiday Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Legends Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu sobota 13. říjen - neděle 21. říjen 2018 do destinace Negril, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legends Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Grand Palladium Jamaica Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 17. říjen - středa 31. říjen 2018 do destinace Negril, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Palladium Jamaica Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Charela Inn
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 17. říjen - sobota 27. říjen 2018 do destinace Negril, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charela Inn. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Charela Inn
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 17. říjen - středa 31. říjen 2018 do destinace Negril, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charela Inn. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Luxury Bahia Principe Runaway
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 17. říjen - středa 24. říjen 2018 do destinace Negril, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Runaway Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Samsara Cliff Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 17. říjen - sobota 27. říjen 2018 do destinace Negril, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Samsara Cliff Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Samsara Cliff Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 17. říjen - pátek 26. říjen 2018 do destinace Negril, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Samsara Cliff Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sandals Royal Plantation
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jamajka v termínu středa 17. říjen - čtvrtek 25. říjen 2018 do destinace Ocho Rios, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandals Royal Plantation. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 448 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jamajka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.