www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Vietnamu - Vietnam 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Vietnam a Last Minute

Cham Villas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pátek 20. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cham Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sofitel Legend Metropole Hanoi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pátek 20. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Hanoi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Legend Metropole Hanoi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Sofitel Legend Metropole Hanoi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu sobota 21. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Hanoi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Legend Metropole Hanoi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Evason Ana Mandara Nha Trang
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu neděle 22. červenec - neděle 5. srpen 2018 do destinace Nha Trang, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Evason Ana Mandara Nha Trang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Mui Ne Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pondělí 23. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace Phan Thiet, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Mui Ne Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Evason Ana Mandara Nha Trang
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pondělí 23. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace Nha Trang, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Evason Ana Mandara Nha Trang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mia Resort Mui Ne
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pondělí 23. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace Phan Thiet, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mia Resort Mui Ne. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sofitel Legend Metropole Hanoi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pondělí 23. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Hanoi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Legend Metropole Hanoi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Evason Ana Mandara Nha Trang
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu středa 25. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace Nha Trang, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Evason Ana Mandara Nha Trang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sofitel Legend Metropole Hanoi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu středa 25. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Hanoi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Legend Metropole Hanoi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Evason Ana Mandara Nha Trang
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu čtvrtek 26. červenec - čtvrtek 9. srpen 2018 do destinace Nha Trang, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Evason Ana Mandara Nha Trang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Evason Ana Mandara Nha Trang
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu čtvrtek 26. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Nha Trang, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Evason Ana Mandara Nha Trang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Evason Ana Mandara Nha Trang
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu čtvrtek 26. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Nha Trang, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Evason Ana Mandara Nha Trang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Novotel Nha Trang
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu čtvrtek 26. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace Nha Trang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novotel Nha Trang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Regalia Nha Trang Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu čtvrtek 26. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace Nha Trang, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Regalia Nha Trang Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Romana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu čtvrtek 26. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Romana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Romana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu čtvrtek 26. červenec - neděle 5. srpen 2018 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Romana Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandunes Beach Resort & Spa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu čtvrtek 26. červenec - sobota 11. srpen 2018 do destinace Phan Thiet, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandunes Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bamboo Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pátek 27. červenec - pondělí 6. srpen 2018 do destinace Phan Thiet, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bamboo Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coco Palm Beach
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pátek 27. červenec - neděle 5. srpen 2018 do destinace Phan Thiet, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coco Palm Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 381 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Vietnam podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.