www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Vietnamu 2020 - Vietnam 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Vietnam 2020

Blue Ocean Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pátek 3. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Ocean Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pandanus Resort Mui Ne
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pandanus Resort Mui Ne. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pandanus Resort Mui Ne
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pandanus Resort Mui Ne. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Victoria Phan Thiet Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Victoria Phan Thiet Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Blue Ocean Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pondělí 6. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Ocean Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Blue Ocean Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pondělí 6. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Ocean Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mia Resort Nha Trang
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pondělí 6. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Nha Trang, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mia Resort Nha Trang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Vinpearl Resort & Spa Nha Trang
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pondělí 6. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Nha Trang, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vinpearl Resort & Spa Nha Trang Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Blue Ocean Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu úterý 7. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Ocean Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Phu Hai Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Vietnam. Zájezd v termínu úterý 7. leden - úterý 15. leden do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Phu Hai Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Blue Ocean Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu středa 8. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Ocean Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Mia Resort Nha Trang
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu středa 8. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Nha Trang, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mia Resort Nha Trang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Victoria Phan Thiet Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu středa 8. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Victoria Phan Thiet Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Blue Ocean Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu sobota 11. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Ocean Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Blue Ocean Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu sobota 11. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Ocean Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Blue Ocean Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pondělí 13. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Ocean Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 111 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mia Resort Nha Trang
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pondělí 13. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Nha Trang, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mia Resort Nha Trang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 111 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Pandanus Resort Mui Ne
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu pondělí 13. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pandanus Resort Mui Ne. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 111 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mia Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu úterý 14. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mia Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 112 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tien Dat Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Vietnam v termínu úterý 14. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Phan Thiet, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tien Dat Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 112 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 245 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Vietnam podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.