www.mDovolena.cz     >    
Německo    >    

Dovolená Mnichov 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Mnichov 2018 - Německo

To nejlepší z Mnichova +
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 21. září - pondělí 24. září 2018 do destinace Mnichov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 123 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Oktoberfest
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 22. září - sobota 22. září 2018 do destinace Mnichov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oktoberfest. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 124 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Oktoberfest
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 29. září - sobota 29. září 2018 do destinace Mnichov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oktoberfest. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 131 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Kouzlo adventu v Mnichově a
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 1. prosinec - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Mnichov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kouzlo adventu v Mnichově a Řezně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 194 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Německo podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.