www.mDovolena.cz     >    
Chorvatsko    >    

Dovolená Makarska - Makarska 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Makarska 2020

Hotel Biokovo
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 28. březen - úterý 31. březen 2020 do destinace Makarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Biokovo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 164 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Dalmacija
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 28. březen - sobota 4. duben 2020 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dalmacija. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 164 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Dalmacija
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 11. duben - úterý 21. duben 2020 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dalmacija. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 178 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Park
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 11. duben - sobota 18. duben 2020 do destinace Makarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 178 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Dalmacija
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu středa 15. duben - úterý 21. duben 2020 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dalmacija. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 182 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Dalmacija
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 2. květen - sobota 9. květen 2020 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dalmacija. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 199 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Maritimo
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 2. květen - sobota 9. květen 2020 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maritimo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 199 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Maritimo
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 9. květen - středa 13. květen 2020 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maritimo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 206 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Dalmacija
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 16. květen - úterý 26. květen 2020 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dalmacija. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 213 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Beach Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 25. květen - středa 3. červen 2020 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beach Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 222 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kate
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu čtvrtek 4. červen - sobota 13. červen 2020 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kate. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 232 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kate
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 5. červen - středa 10. červen 2020 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kate. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 233 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Beach Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 6. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 234 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Rivijera **
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 6. červen - sobota 13. červen 2020 do destinace Makarska, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rivijera **. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 234 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Valamar Meteor Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 6. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Makarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Valamar Meteor Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 234 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pension Rosa
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 7. červen - středa 17. červen 2020 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Rosa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 235 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Valamar Meteor Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 7. červen - úterý 16. červen 2020 do destinace Makarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Valamar Meteor Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 235 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Dalmacija Sunny Hotel By Valamar
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 8. červen - pátek 19. červen 2020 do destinace Makarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dalmacija Sunny Hotel By Valamar. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 236 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Valamar Meteor Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 8. červen - čtvrtek 18. červen 2020 do destinace Makarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Valamar Meteor Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 236 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Park
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu úterý 9. červen - neděle 14. červen 2020 do destinace Makarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 237 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 133 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.