www.mDovolena.cz     >    
Chorvatsko    >    

Dovolená Plitvická jezera - Plitvická jezera 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Plitvická jezera 2020

Haus Giga
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 9. květen - pátek 15. květen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Haus Giga. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 206 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Bellevue
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 1. červen - středa 10. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bellevue. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 229 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Bellevue
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu úterý 2. červen - sobota 13. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bellevue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 230 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Bellevue
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu středa 3. červen - neděle 7. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bellevue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 231 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Alen
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 5. červen - neděle 14. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alen. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 233 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pension Marko
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 7. červen - čtvrtek 11. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Marko. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 235 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Jelka
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu úterý 9. červen - pátek 19. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jelka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 237 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Plitvice
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu čtvrtek 11. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Plitvice. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 239 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Jelka
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu čtvrtek 11. červen - úterý 16. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jelka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 239 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Bellevue
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 12. červen - středa 17. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bellevue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 240 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Plitvice
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 12. červen - středa 17. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Plitvice. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 240 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Milan
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 12. červen - neděle 21. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Milan. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 240 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Jelka
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 13. červen - čtvrtek 18. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jelka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 241 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Plitvice
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 14. červen - úterý 23. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Plitvice. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 242 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pension Marko
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 15. červen - úterý 23. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Marko. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 243 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Haus Anna - Plitvice
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu úterý 16. červen - středa 24. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Haus Anna - Plitvice. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 244 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Bellevue
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu úterý 16. červen - pátek 26. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bellevue. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 244 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Plitvice
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu úterý 16. červen - pátek 26. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Plitvice. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 244 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Alen
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu čtvrtek 18. červen - čtvrtek 25. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alen. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 246 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Haus Anna - Plitvice
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu čtvrtek 18. červen - pondělí 22. červen 2020 do destinace Plitvická jezera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Haus Anna - Plitvice. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 246 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 141 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.