www.mDovolena.cz     >    
Maledivy    >    

Dovolená Lhaviyani Atol - Lhaviyani Atol 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Lhaviyani Atol 2020

Atmosphere Kanifushi Maldives
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 3. červenec - neděle 19. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi Maldives. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Cocoon Maldives
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 4. červenec - pondělí 13. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cocoon Maldives. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 35 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Palm Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 5. červenec - pondělí 13. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 36 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 7. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 38 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 9. červenec - úterý 21. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 40 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Komandoo Maldives Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 9. červenec - sobota 25. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komandoo Maldives Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 40 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 12. červenec - sobota 25. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Palm Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 12. červenec - pondělí 20. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Cocoon Maldives
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 15. červenec - čtvrtek 23. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cocoon Maldives. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Komandoo Maldives Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 16. červenec - čtvrtek 23. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komandoo Maldives Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Innahura Maldives Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 17. červenec - sobota 25. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Innahura Maldives Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Komandoo Maldives Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 19. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komandoo Maldives Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Palm Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Atmosphere Kanifushi Maldives
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 26. červenec - pondělí 3. srpen 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 57 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Palm Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 26. červenec - pondělí 10. srpen 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 57 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 28. červenec - pondělí 10. srpen 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 59 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 30. červenec - pátek 14. srpen 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 61 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Palm Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 30. červenec - úterý 11. srpen 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 61 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 148 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.