www.mDovolena.cz     >    
Maledivy    >    

Dovolená Lhaviyani Atol - Lhaviyani Atol 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Lhaviyani Atol 2020

Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 3. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Atmosphere Kanifushi Maldives
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 4. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice s odletem za 80 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Palm Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 6. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Atmosphere Kanifushi Maldives
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 12. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 88 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 14. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 90 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Komandoo Island Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 14. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komandoo Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 90 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Palm Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 14. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 90 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Atmosphere Kanifushi Maldives
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 20. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 96 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Atmosphere Kanifushi Maldives
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 20. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi Maldives. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 96 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. leden - sobota 8. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 26. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 26. leden - sobota 8. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kanuhura
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 26. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kanuhura. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Cocoon Island
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 27. leden - středa 5. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cocoon Island. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Kuredu Island Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 27. leden - středa 5. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 27. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Kuredu Island Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 1. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 2. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Cocoon Maldives
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 3. únor - úterý 11. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cocoon Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 3. únor - středa 12. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 98 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.