www.mDovolena.cz     >    
Maledivy    >    

Dovolená Atol Ari - Atol Ari 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Atol Ari 2020

Kandolhu Island
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 4. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kandolhu Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 35 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Angaga Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 7. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angaga Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 38 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Conrad Maldives Rangali Island
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 7. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Conrad Maldives Rangali Island. Rekreace je se stravou: polopenze s nápoji. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 38 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Medhufushi Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 7. červenec - neděle 19. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Medhufushi Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 38 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sun Island Resort And Spa
Pobyt na levné dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 10. červenec - neděle 19. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
W Maldives
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 10. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení W Maldives. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lily Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 11. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lily Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 42 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Conrad Maldives Rangali Island
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 14. červenec - středa 22. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Conrad Maldives Rangali Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Conrad Maldives Rangali Island
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 14. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Conrad Maldives Rangali Island. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Centara Grand Island Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 15. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centara Grand Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kandolhu Island
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 15. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kandolhu Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Lily Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 16. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lily Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sun Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 16. červenec - pátek 31. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuramathi Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 19. červenec - pátek 31. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuramathi Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Maafushivaru
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 19. červenec - úterý 28. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maafushivaru. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vilamendhoo Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 20. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vilamendhoo Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Holiday Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Angaga Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angaga Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze s nápoji. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Gangehi Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 24. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gangehi Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuramathi Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 25. červenec - pondělí 3. srpen 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuramathi Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 148 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.