www.mDovolena.cz     >    
Maledivy    >    

Dovolená Atol Ari - Atol Ari 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Atol Ari 2020

Kuramathi Island Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuramathi Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Holiday Island Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 4. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 80 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Angaga Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 5. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angaga Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sun Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 7. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 83 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sun Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 8. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 84 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Angaga Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 11. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angaga Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 87 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Gangehi Island Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 13. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gangehi Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 89 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Safari Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 13. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Safari Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 89 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vilamendhoo Island Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 13. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vilamendhoo Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 89 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Sun Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 14. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 90 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Sun Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 14. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 90 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Island Resort Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 16. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Island Resort Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 92 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sun Island Resort And Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 16. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 92 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Holiday Island
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 17. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Island. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 93 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Sun Siyam Iru Fushi Maldives
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 17. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sun Siyam Iru Fushi Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 93 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Sun Island Resort And Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 19. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort And Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 95 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Ellaidhoo Maldives By Cinnamon
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 20. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ellaidhoo Maldives By Cinnamon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 96 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Angaga Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angaga Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 97 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Island Resort Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Island Resort Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 97 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Ellaidhoo Maldives By Cinnamon
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Atol Ari, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ellaidhoo Maldives By Cinnamon. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 98 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 95 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.