www.mDovolena.cz     >    
Černá Hora    >    

Dovolená Bečiči - Bečiči 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bečiči a Last Minute

Hotel Montenegro-Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Montenegro-Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Hotel Montenegro-Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Montenegro-Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Hotel Tara
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Tara Hotel - Bečići
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tara Hotel - Bečići. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Vila Magnolia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Magnolia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Apartmány Vila More
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Vila More. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Mediteran
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mediteran. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Hotel Montenegro Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Montenegro Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Splendid
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Splendid. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Splendid
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Splendid. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Tara
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Tara
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Penzion Palma
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 27. červenec - středa 7. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Palma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Splendid Spa Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu čtvrtek 1. srpen - čtvrtek 15. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Splendid Spa Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Iberostar Bellevue
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 2. srpen - pátek 9. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Bellevue. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava, Poprad s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Lusso Mare
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 2. srpen - pátek 9. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lusso Mare. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava, Poprad s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Penzion Palma
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 2. srpen - neděle 18. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Palma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Falkensteiner Hotel Montenegro
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 3. srpen - sobota 10. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Falkensteiner Hotel Montenegro. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 41 %.
 
Hotel Mediteran
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 3. srpen - sobota 10. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mediteran. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Hotel Splendid
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 3. srpen - sobota 10. srpen 2019 do destinace Bečiči, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Splendid. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 148 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Černá Hora podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.