www.mDovolena.cz     >    
Černá Hora    >    

Dovolená Budva - Budva 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Budva 2020

Falkensteiner Hotel Montenegro
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 6. červen - sobota 13. červen do destinace Budvanská Riviéra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Falkensteiner Hotel Montenegro. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 234 dní.
 
Hotel Adria
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 6. červen - sobota 13. červen do destinace Budvanská Riviéra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Adria. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 234 dní.
 
Komplex Armenko-Ponta Club
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 6. červen - sobota 13. červen do destinace Budvanská Riviéra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komplex Armenko-Ponta Club - Dotované pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 234 dní.
 
Vila Armenko LUX
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 6. červen - sobota 13. červen do destinace Budvanská Riviéra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Armenko LUX. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 234 dní.
 
Vila El Mar Garden
Pobyt na dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 6. červen - sobota 13. červen do destinace Budvanská Riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila El Mar Garden. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 234 dní.
 
Vila El Mar Garden - Dotované
Pobyt na dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 6. červen - sobota 13. červen do destinace Budvanská Riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila El Mar Garden - Dotované pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 234 dní.
 
Apartmány Kuljača
Pobyt na dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 20. červen - sobota 27. červen do destinace Budvanská Riviéra, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Kuljača. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava za 248 dní.
 
Iberostar Bellevue
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 5. září - sobota 12. září do destinace Budvanská Riviéra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Bellevue. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 325 dní.
 
Apartmány vybrané - Budva
Pobyt na dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 19. září - sobota 26. září do destinace Budvanská Riviéra, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány vybrané - Budva. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava za 339 dní.
 
Hotel Montenegro-Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 19. září - sobota 26. září do destinace Budvanská Riviéra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Montenegro-Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 339 dní.
 

Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Černá Hora podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.