www.mDovolena.cz     >    
Černá Hora    >    

Dovolená Ulcinj - Ulcinj 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Ulcinj 2020

Komplex Ada Bojana - Dotované
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 5. červen - neděle 14. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komplex Ada Bojana - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 233 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Komplex Holiday Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 5. červen - neděle 14. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komplex Holiday Village Montenegro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 233 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Ada Bojana Club - Dotované
Pobyt na dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 6. červen - sobota 13. červen do destinace Ulcinjská riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ada Bojana Club - Dotované pobyty 50+. Rekreace je se stravou: plná penze. Letecky přeprava za 234 dní.
 
Holiday Village Montenegro
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 6. červen - sobota 13. červen do destinace Ulcinjská riviéra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Village Montenegro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 234 dní.
 
Hotel Ulcinj Velká pláž
Pobyt na dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 6. červen - sobota 13. červen do destinace Ulcinjská riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ulcinj Velká pláž - Dotované pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 234 dní.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 6. červen - sobota 13. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 234 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 6. červen - sobota 13. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 234 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Long Beach Hotel Montenegro
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 6. červen - sobota 13. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Long Beach Hotel Montenegro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 234 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 37 %.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 12. červen - neděle 21. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 240 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 13. červen - sobota 20. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 241 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 13. červen - sobota 20. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 241 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Komplex Ada Bojana - Dotované
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 13. červen - sobota 20. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komplex Ada Bojana - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 241 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 19. červen - neděle 28. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 247 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 19. červen - neděle 28. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 247 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Komplex Ada Bojana - Dotované
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 19. červen - neděle 28. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komplex Ada Bojana - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 247 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Komplex Holiday Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 19. červen - neděle 28. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komplex Holiday Village Montenegro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 247 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Vila Anastasija
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 19. červen - neděle 28. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Anastasija. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 247 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 20. červen - sobota 27. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 248 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Komplex Ada Bojana - Dotované
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 20. červen - sobota 27. červen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komplex Ada Bojana - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 248 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Komplex Holiday Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 20. červen - sobota 4. červenec 2020 do destinace Ulcinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komplex Holiday Village Montenegro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 248 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 153 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Černá Hora podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.